تبلیغات
فقط به عشق والیبال - عصبانیت محمد موسوی

فقط به عشق والیبال

تیم ملی،الگوی وحدت همواره زنده،در قلب ملت

واااااااااااااااای بچه ها اینو بخو نییییییییییییییییییییید...وااای داداشم چرا اینجوری کرررررررررررد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در بازی رفت دو تیم کارخانه هدایت گیتی پسند را برعهد داشت و این بار سیچلو. سیچلو سرمربی جدید تیم والیبال گیتی پسند بعد از باخت برابر باریج اسانس دومین شکست را هم با این تیم تجربه کرد. به نظر می رسد پیکان حتی اگر مهره های صاحب نام خود را هم نداشته باشد باز هم در والیبال ایران حریفی ندارد.


 این دیدار با استقبال کم تماشاگران تهرانی همراه بود. اما همین عده از هواداران پیکان چند بار در طول بازی علیه فرهاد ظریف ملی پوش گیتی پسند شعارهایی سر دادند. (واقعا که.....Smiley)

محمد موسوی در ست دوم دیدار با نظر سیچلو تعویض شد. این تعویض به مذاق محمد چندان خوش نیامد و عصبانیت خود را با کوبیدن به نیمکت ذخیره ها نشان داد. این حرکت او موجب شد تا سیچلو تا پایان بازی از وی استفاده نکند.(اه...خوب تو هم یکم کنترل کن دیگه خودتووو Smiley شده عین خودم)

در پایان بازی از آرش کشاورزی و محمد موسوی عراقی تست دوپینگ به عمل آمد(وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشِکـْـلـَکْ هآے خآنومے
شِکـْـلـَکْ هآے خآنومےآرش؟؟؟؟محمد؟؟؟؟؟؟خدایااااااااااا چرااااشو اگه فهمیدید به منم بگیدشِکـْـلـَکْ هآے خآنومے) [ چهارشنبه 12 بهمن 1390 ] [ 08:26 ب.ظ ] [ sogol ] در تعجبیییییی آرههههههههههههه؟      قالب ساز آنلاین