تبلیغات
فقط به عشق والیبال - خولیو ولاسكو در گفت و گو با ایسنا: هنوز در دریافت مشكل داریم.نباید به فکر بردن یک بازی خاص باشیم...

فقط به عشق والیبال

تیم ملی،الگوی وحدت همواره زنده،در قلب ملت

خوب اینم از گفتو گوی عمو ولاسکو:

خولیو ولاسكو گفت:‌ فرصت كمی برای آماده سازی تیم پیش از رقابت‌های انتخابی المپیك در اختیار داریم و باید مشكلات ملی‌پوشان را در تكنیك دریافت برطرف كنیم.

وی گفت:من مطمئن نیستم كه می‌توانیم جواز ورود به رقابت‌های المپیك را به دست آوریم به هر حال زمان خیلی محدودی را در اختیار داریم و رقابت‌های انتخابی المپیك برای هر تیمی بسیار دشوار است.

وی افزود:‌ بازیكنان ما هنوز در دریافت دچار مشكل هستند و این مشكلی بود كه در جام جهانی هم در عملكرد تیم ما تاثیر گذاشت باید تا حد زیادی برای برطرف كردن این مساله راهكار داشته باشیم تا در رقابت‌های انتخاب المپیك بتوانیم موفق شویم.

ولاسكو با اشاره به برنامه تداركاتی تیم ملی ایران پیش از این رقابت‌ها تاكید كرد: برای آماده‌سازی تیم پیش از رقابت‌های انتخابی المپیك باید بازی‌های دوستانه داشته باشیم. هفته گذشته آناستازی سرمربی تیم لهستان از طرف فدراسیون این كشور از تیم ملی ایران برای حضور در یك رقابت دوستانه چهار جانبه دعوت كرد تا پیش از رقابت‌های المپیك بتوانیم برنامه‌های تداركاتی مناسبی را در دستور كار داشته باشیم. اما قبل از رقابت‌های انتخابی نیاز به بازی‌های دوستانه داریم كه سعی می‌كنیم برای ماه آوریل و می (فروردین و اردیبهشت)، ‌روی این موضوع برنامه‌ریزی كنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال در پاسخ به سوالی درباره برنامه ویژه‌ی كادر فنی تیم ایران مقابل تیم ملی چین خاطر نشان كرد:‌ من بارها تاكید كرده‌ام و بازهم می‌گویم كه ایرانیان باید ذهنیت خود را نسبت به مسابقات ورزشی تغییر دهند ما نباید به پیروزی مقابل یك تیم فكر كنیم بلكه باید تلاش كنیم تا همه تیم‌ها را شكست دهیم و درهر بازی نمایش خوبی داشته باشیم. اگر ذهنیت بازیكنان این باشد كه فقط مقابل یك تیم باید نتیجه بگیرند نمی‌توانیم در رقابت‌های انتخابی المپیك قهرمان شویم.از نظر من چین هم مثل همه حریفان ایران است و ما باید برای پیروزی بر تمام آنها برنامه ریزی كنیم.

ولاسكو كه برای تماشای دو مسابقه از هفته پانزدهم لیگ برتر به خانه والیبال ایران آمده بود با اظهار نظر درباره كیفیت برگزاری رقابت‌ها گفت: در لیگ ایران نكات مثبت و منفی بسیاری وجود دارد. برای مثال معمولا دریافت‌ها و جابه جایی بازیكنان در زمین ضعیف است و آمار اشتباه‌های فردی بالاست .به هر حال امیدوارم این مشكلات تاكتیكی در تیم‌های باشگاهی برطرف شود.

خوب راست میگه دیگه!باریک به عمو ولاسکو
طبقه بندی: مصاحبه، خبر، لیگ برتر والیبال(1390)، 
[ جمعه 30 دی 1390 ] [ 01:22 ب.ظ ] [ sogol ] چطور بود؟؟؟      قالب ساز آنلاین