تبلیغات
فقط به عشق والیبال - معرفی بازیکنان کاله به AVC

فقط به عشق والیبال

تیم ملی،الگوی وحدت همواره زنده،در قلب ملت

سلام دوستای عزیزم.

حالتون خوبه؟

.....................................................................................................

بازیکنان تیم والیبال کاله مازندران برای حضور در رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا به کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) معرفی شدند. 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا از دهم تیرماه به مدت 9 روز (18 تیر) در شانگهای چین برگزار می شود که پنج روز نخست دور مقدماتی، یک روز استراحت و سه روز آخر نیز مراحل نیمه نهایی و نهایی این رقابت ها خواهد بود.

تیم والیبال کاله مازندران که با قهرمانی در لیگ برتر والیبال سال 90 جواز حضور در رقابت های قهرمانی باشگاههای مردان آسیا را به دست آورد، به عنوان نماینده ایران با 12 بازیکن در این رقابت ها شرکت می کند.

فدراسیون والیبال ایران اسامی 19 بازیكن كاله را برای شركت در این رقابت ها به كنفدراسیون والیبال آسیا معرفی كرد كه كادر فنی می بایست تا زمان اعزام تیم به چین 12 نفر آنها را به عنوان نفرات نهایی تیم كاله مازندران برای شركت در رقابت های باشگاههای مردان آسیا انتخاب و معرفی كند.

اسامی 19 بازیكن معرفی شده به قرار زیر است:
فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور، مجتبی میرزاجانپور، میرسعید معروف، حسام بخششی، عادل غلامی، حمزه زرینی، محمد موسوی، علیرضا نادی، آرش صادقیانی، شهرام محمودی، فرهاد نظری افشار، مهدی مهدوی، وحید سید عباسی، مهدی رنجبر، عبدالرضا علیزاده، رضا قراء و علی حسینی...

همچنین حسن منصوری به عنوان سرپرست، بهروز عطائی (سرمربی)، محمد شریعتی (کمک مربی)، قاسم نائیچی به عنوان تمرین دهنده ، مهرداد مهرانپور به عنوان آنالیزور  و دکتر فرهادی به عنوان پزشک تیم والیبال کاله را همراهی خواهند کرد.


مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا با حضور 17 تیم در چهار گروه برگزار خواهد شد که تیم کاله مازندارن به عنوان نماینده ایران با نمایندگان قطر، ازبکستان و میانمار در گروه دوم این رقابت ها قرار دارند.
گروه اول: چین، ویتنام، افغانستان، امارات
گروه دوم: ایران، قطر، ازبکستان و میانمار
گروه سوم: قزاقستان، اندونزی، هندوستان و کویت
گروه چهارم: ژاپن، تایلند، تاجیکستان، سنگاپور و مغولستان
قهرمان این رقابت ها مجوز حضور در مسابقات قهرمانی باشگاه های جهان را به دست می آورد.

بچه ها،نظر سنجی عوض شد دوباره،این سری(علیرضا نادی)هست...میخوام ببینم به نظرتون نادی کدوم میشه؟؟جواباش خیلی باحاله

فعلا
طبقه بندی: لیگ برتر والیبال(1390)، خبر، 
[ یکشنبه 17 اردیبهشت 1391 ] [ 06:40 ب.ظ ] [ sogol ] شیـــــــــــره کاله..      قالب ساز آنلاین