تبلیغات
فقط به عشق والیبال - تلاش شرقی‌ها برای المپیکی نشدن ایران

فقط به عشق والیبال

تیم ملی،الگوی وحدت همواره زنده،در قلب ملت

سلام به همگی..خوبید؟؟

بچه ها این رو حتما بخونید..خون آدمو به جوش میاره

نمی‌توانیم میزبان اردوی ایران باشیم

کوبا، آرژانتین و مصر از جمله کشورهایی هستند که فدراسیون والیبال منتظر پاسخ آن‌ها به منظور برگزاری چند دیدار دوستانه با تیم ملی این کشور است...


ایلنا: فدراسیون والیبال چین با ارسال نامه‌ای ضمن غذرخواهی از فدراسیون والیبال ایران اعلام کرد که نمی‌تواند میزبان تیم ایران در فاصله چند روز مانده به رقابت‌های والیبال انتخابی المپیک باشد.(اوهو...چه خودتونو دسته بالا گرفتیدااا...جوجه چینیارو ببین)

 پس از اینکه فدراسیون والیبال ژاپن اعلام کرد نمی‌تواند پذیرای تیم ایران در فاصله چند روز مانده به رقابت‌های انتخابی المپیک در ژاپن باشد، مسئولین فدراسیون والیبال کشورمان به مذاکره با چینی‌ها پرداختند و بر اساس توافقات انجام شده مقرر شد چند روز مانده به رقابت‌های انتخابی المپیک، مردان والیبال کشورمان با برگزاری اردویی چند روزه و انجام دو دیدار دوستانه با تیم ملی چین در این کشور آمادگی لازم را به منظور شرکت قدرتمندانه در رقابت‌های انتخابی المپیک را کسب کنند.

پس از چند ماه، چندی پیش چینی‌ها هم با ارسال نامه‌ای رسما از فدراسیون والیبال ایران عذر خواهی کردند که نمی‌توانند میزبان تیم ملی کشورمان باشند.(فکر کردن کی هستن حالا؟؟؟حالا خوبه تا چندوقت پیش میگفتن باید از ایرانیا یاد بگیریم...)

این در حالیست که خولیو ولاسکو معتقد است: در حال حاضر تنها نیاز تیم برگزاری دیدار‌های تدارکاتی با تیم‌های ملی کشورهای صاحب نام در والیبال دنیا است. ولاسکو می‌گوید: تمرینات خوبی داریم و تقریبا همه چیز خوب است ولی مسابقه نداریم. این یعنی هیچ. چراکه تیم و بازیکنان باید تحت فشار قرار بگیرند و در استرس و فشار مسابقه توانایی‌های خود را به کار بگیرند تا بتوانند در مسابقه از حداکثر توانایی‌های خود استفاده کنند.

با لغو شدن اردوی چین، مسئولین فدراسیون والیبال به دنبال برگزاری اردویی چند روزه در شرق آسیا هستند تا مردان والیبال کشورمان بتوانند با تمرین و انجام مسابقه درمحلی که آب و هوای شبیه توکیو (محل مسابقات انتخابی المپیک) دارد، با آمادگی لازم به توکیو بروند. چرا که به گفته ولاسکو، تیم ملی باید در اوج آمادگی به این رقابت‌ها برود، زیرا ژاپنی‌ها احتمالا طوری برنامه ریزی می‌کنند که سخت‌ترین بازی‌های تیم ملی ایران در اولین روز‌های مسابقات گذاشته شود.

کوبا، آرژانتین و مصر از جمله کشورهایی هستند که فدراسیون والیبال منتظر پاسخ آن‌ها به منظور برگزاری چند دیدار دوستانه با تیم ملی این کشور است.

....................................................................................................

خوب حالا بریم ادامه مطلب،برای عکس تمرین ها..

بازم میگم،نظرسنجی جدیده و خیلی باحله حتما شرکت کنیداااااااااااردوی آمادگی تیم ملی والیبال عكس 1


اردوی آمادگی تیم ملی والیبال عكس 2


اردوی آمادگی تیم ملی والیبال عكس 3

اردوی آمادگی تیم ملی والیبال عكس 4


اردوی آمادگی تیم ملی والیبال عكس 5


اردوی آمادگی تیم ملی والیبال عكس 6

بنداز بیاد ...
اردوی آمادگی تیم ملی والیبال عكس 7


اردوی آمادگی تیم ملی والیبال عكس 8


اردوی آمادگی تیم ملی والیبال عكس 9


اردوی آمادگی تیم ملی والیبال عكس 10
بکوب رضا،بکوب...

اردوی آمادگی تیم ملی والیبال عكس 11


اردوی آمادگی تیم ملی والیبال عكس 12


اردوی آمادگی تیم ملی والیبال عكس 13


اردوی آمادگی تیم ملی والیبال عكس 14


اردوی آمادگی تیم ملی والیبال عكس 15


اردوی آمادگی تیم ملی والیبال عكس 16


اردوی آمادگی تیم ملی والیبال عكس 17طبقه بندی: عکس، خبر، 
[ سه شنبه 29 فروردین 1391 ] [ 07:00 ب.ظ ] [ sogol ] خوندیشون؟      قالب ساز آنلاین